Трамп заявляє про готовність до "другої фази" санкцій проти Росії
Президент США Дональд Трамп заявив про готовність посилити тиск на Москву через її агресію в Україні
Президент США Дональд Трамп повідомив, що готовий до "другої фази" санкцій проти Росії, що може свідчити про можливе посилення тиску на Москву через її агресію проти України. Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на Reuters.
Трамп неодноразово погрожував запровадити нові санкції, однак досі утримувався від цього. Проте його останні коментарі вказують на зміну позиції.
На запитання журналіста в Білому домі, чи готовий він до "другої фази", Трамп відповів: "Так, готовий", не розкриваючи подробиць.
Раніше, у середу, він захищав свої дії щодо Росії, стверджуючи, що вони вже завдали країні збитків у "сотні мільярдів доларів". При цьому він наголосив, що "ще не зробив ні другої, ні третьої фази" санкцій.
Міністр фінансів США Скотт Бессент додав, що Сполучені Штати та Європейський Союз розглядають можливість запровадження вторинних тарифів проти країн, які купують російську нафту. За його словами, такий крок може призвести до колапсу російської економіки і змусити Путіна сісти за стіл переговорів.
varta1.com.ua: Новини
Вбивця Андрія Парубія ненавидів Україну і підтримував російську пропаганду з 2014 року
Зловмисник не лише поширював антиукраїнські настрої, а й активно шукав зв'язку з росіянами.
У Києві внаслідок російського обстрілу пошкоджено будинок відомого футболіста (ВІДЕО)
Спортсмен опублікував фотографії руйнувань, які сталися під час масованого обстрілу.
За 50 км від українського кордону у Польщі впав неідентифікований безпілотник (ФОТО)
Українські військові експерти ідентифікували об'єкт як російський дрон-приманку «Гербера».
Найкоментованіше
- Середня зарплата в Україні перевищила 30 тис грн
- ДБР повідомило про підозру керівнику відділу Львівського обласного ТЦК
- путін не готовий до компромісу, - ISW
- Трамп заявив, що домовився з путіним про призупинення ударів по Україні
- Зеленський доручив не нараховувати плату за тепло, яке було відсутнє під час енергетичних аварій
Найчитаніше
- В Укргідрометцентрі уточнили, яка погода чекає українців в перші дні лютого
- У Львові сформовано бригади, які чергують цілодобово, - ЛМР
- Увага! На Львівщині сталася смертельна ДТП
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Назарій Дуркот
Коментарі
"поранений" зробить ще 365 "продуктивних" дзвінків, на протязі 4-ох років, і скаже, що 8 000 000 "світових" війн-він "зупинив"... Давай премію "ім. Св"ятого Шнобеля" !
Плюють вони на ті санкції ми то бачимо кожної ночі!