Трамп заявив, що намагатиметься повернути Україні частину "цінної території"
Трамп заявив, що наступна зустріч має відбутися з президентом України Володимиром Зеленським або ж з ним і Путіним разом
Президент США Дональд Трамп вважає, що протягом кількох хвилин від початку зустрічі з Володимиром Путіним зможе зрозуміти, чи можливо укласти з ним мирну угоду щодо України. Про це він заявив під час пресконференції.
Під час пресконференції в Білому домі, вінзаявив, що намагатиметься повернути частину "цінної території", окупованої Росією під час війни, назад Україні.
Трамп заявив, що наступна зустріч має відбутися з президентом України Володимиром Зеленським або ж з ним і Путіним разом.
Говорячи детальніше про майбутню зустріч із господарем Кремля, президент США заявив, що вона буде "пробною". Хоча він сподівається на конструктивний діалог із Путіним.
"Я скажу йому завершити війну, сподіваюся на конструктивний діалог. Після зустрічі з Путіним я зателефоную європейським лідерам", - зазначив він. Але угоду він укладати не збирається, адже це "не його справа" - цим мають займатися Україна і Росія.
Трамп сказав, що "ладнає" з українським президентом, але він усе одно не згоден із ним у тому, "що він зробив". Адже, за словами американського лідера, війни не повинно було бути. 88% українців хочуть, щоб мирна угода відбулася, наголосив Трамп.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі