Трамп заявив, що Україна і рф повинні зустрітися на дуже високому рівні
Трамп уточнив, що це був «гарний день» переговорів після того, як Віткофф зустрічався з Путіним близько трьох годин
Президент США Дональд Трамп закликав Україну і Росію зустрітися для переговорів на високому рівні для укладення угоди про припинення війни між ними після того, як посланець Білого дому Стів Віткофф зустрівся з президентом РФ Володимиром Путіним у Москві. Про це він написав у Truth Social.
Трамп уточнив, що це був «гарний день» переговорів після того, як Віткофф зустрічався з Путіним близько трьох годин. У Кремлі переговори назвали «продуктивними» і такими, що зблизили позиції США і Росії щодо України й інших питань.
«Вони дуже близькі до угоди, і тепер обидві сторони повинні зустрітися на дуже високому рівні, щоб «завершити її», – написав Трамп.
«Більшість основних пунктів узгоджено. Зупиніть кровопролиття зараз. Ми будемо скрізь, де це необхідно, щоб допомогти сприяти закінченню цієї жорстокої і безглуздої війни!» – додав він.
Зустріч Віткоффа з Путіним відбулася на тлі активних зусиль адміністрації Трампа щодо припинення повномасштабної російської війни проти України.
varta1.com.ua: Новини
На війні проти України воював та загинув син заступниці директора американського ЦРУ
Майкл Глосс — син заступниці директора з цифрових інновацій у Центральному розвідувальному управлінні США Джуліанн Глосс
На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Сергій Бедлінський
Солдат, вогнеметник штурмового відділення військової частини А4848 загинув 24 квітня поблизу села Звірове Донецької області
України та ЄС передали США свій варіант мирного плану (ДОКУМЕНТ)
Як і мирний план США, зустрічна пропозиція містить чотири головні пункти
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
- Львів'янка-рекордсменка з написання Радіодиктанту не потрапила до списку переможців 2025
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі