Трамвай № 2 сьогодні курсуватиме на Погулянку
Як повідомили у ЛКП «Львівелектротранс», сьогодні, 20 жовтня, трамвай № 2 продовжує курсуватиме на Погулянку, у зв’язку із продовженням ремонтних робіт на підстанції Л7, яка перебуває на балансі ПАТ «Львівобленерго», передає прес-служба ЛМР.
Як повідомив Іван Бондар, начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю ЛКП «Львівелектротранс», усі роботи, які були покладені на працівників служби енергогосподарства ЛКП «Львівелектротранс», виконані. Станом на 21.00 год. 19 жовтня, служба енергогосподарства ЛКП «Львівелектротранс» завершила усі роботи із підключення високовольтного кабеля та заміни вигорілої кабельної муфти.
«Зараз ми чекаємо поки колеги із ПАТ «Львівобленерго» завершать свою частину робіт. Тому сьогодні упродовж дня на сихівському напрямку курсуватимуть лише 10 вагонів 8-го трамвайного маршруту, 12 вагонів трамвайного маршруту № 2 курсуватимуть за частково зміненим маршрутом: вул. Коновальця – вул. Вахнянина (Погулянка)», - розповів Іван Бондар.
Адміністрація ЛКП «Львівелектротранс» просить вибачення за тимчасові незручності та сподівається на розуміння пасажирів.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Львівщину атакували ворожі бойові безпілотники
На місцях працюють профільні служби та визначають масштаби наслідків
У четвер Львівщина попрощається з воїном Павлом Мощичем
У 2025 році отримав поранення під час бойових дій на Покровському напрямку, мав кілька складних операцій та перебував на реабілітації вдома
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі