Травматолог на Львівщині за 2 тисячі доларів обіцяв військовозобов'язаному "відстрочку від мобілізації" (ФОТО)

Лікарю повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення

Травматолог однієї з комунальних лікарень у Дрогобицькому районі вимагав у військовозобов’язаного чоловіка 2 тисячі доларів за вплив на прийняття посадовими особами інших лікарень рішення щодо складання медичних документів з внесеними завідомо неправдивими відомостями про наявність у «клієнта» захворювань. Зазначається, що документи при проходженні військово-лікарської комісії мали б дозвоити йому отримати відстрочку чи звільнення від військової служби. Про це повідомила пресслужба ГУНп у Львівській області.

Лікар одержав від «клієнта» частину обумовлених коштів у сумі 1 000 доларів, коли його викрили оперативники кримінальної поліції та слідчі Дрогобицького районного відділу поліції, за процесуального керівництва Дрогобицької окружної прокуратури.

Фото: ГУНП у Львівській області

Читайте також: лікарка-офтальмологиня ВЛК на Львівщині задекларувала квартиру за 8 млн грн

Зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.369-2 (Зловживання впливом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна.

Досудове розслідування триває.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
  4. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  5. Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові

Найчитаніше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
  3. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  4. Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
  5. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів