Треба тиснути на того, хто почав: Зеленський обговорив з Макроном зусилля для закінчення війни
Лідери скоординували дії та домовилися про особисту зустріч найближчим часом
Президент України Володимир Зеленський обговорив із Президентом Франції Емманюелем Макрономможливість активізації зусиль для завершення війни, наголосивши на необхідності посилення тиску на Росію. Про це глава Української держави повідомив у Фейсбуці.
Зеленський вважає, що зараз настав правильний момент для того, щоб "підштовхнути ситуацію до закінчення війни". Він назвав тиск на агресора ключем до розв'язки.
"Говорив із Президентом Франції Емманюелем Макроном... головне – повністю скористатися всіма можливостями й правильно тиснути на Росію. Тиск на того, хто почав війну, – це ключ до розвʼязки", – зазначив Зеленський.
Лідери також обговорили всі актуальні аспекти дипломатії, нещодавні контакти України з іншими міжнародними партнерами та скоординували спільні дії.
Зеленський висловив Макрону вдячність за постійну підтримку. Крім того, президенти домовилися про особисту зустріч, яка має відбутися найближчим часом.
varta1.com.ua: Новини
Двом поліцейським оголошено підозру через насильство біля Голосіївського ТЦК у Києві
За даними прокуратури, потерпілий отримав не менше 10-15 ударів по голові та тілу. Ступінь отриманих тілесних ушкоджень буде встановлено експертизою.
Зеленський про опалювальний сезон: Є розуміння, де брати гроші й газ для покриття потреб
Уряд має домовленості для закупівлі газу на $2 мільярди на випадок "дуже складної ситуації"
В ЄС пропонують змінити правила, щоб прискорити вступ нових країн без повного права голосу – Politico
Нова ініціатива дозволить Україні та іншим країнам-кандидатам користуватися перевагами ЄС, але тимчасово без права вето
Найкоментованіше
Найчитаніше
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- Мама підозрюваної у теракті у Львові розповіла про свою доньку
- Генпрокурор відреагував на смертельну ДТП за участі прокурора на Львівщині
- На Львівщині прокурор насмерть збив пішохода
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
Коментарі