Три роки за крадіжку лічильників: у Івано-Франківську засудили злочинця
Чоловік проникав до підвальних приміщень багатоповерхівок і викрадав лічильники обліку теплої енергії та води
В Івано-Франківську, чоловік, маючи не погашену судимість, проникав до підвальних приміщень багатоповерхівок міста та викрадав звідти лічильники.
Про це повідомляє Івано-Франківська обласна прокуратура.
«Окружна прокуратура міста Івано-Франківська підтримала обвинувачення стосовно 33-річного місцевого жителя за таємне викрадення чужого майна поєднане із проникненням у приміщення (ч. 3 ст. 185 КК України)», — йдеться у повідомленні.
Суд визнав його винним у вчиненні вказаного правопорушення та призначено покарання у вигляді трьох років позбавлення волі.
Зазначається, що чоловік, маючи не погашену судимість, повторно вчиняв умисні корисливі правопорушення. Він проникав до підвальних приміщень багатоповерхівок в Івано-Франківську та викрадав звідти лічильники.
У ході розслідування встановлено, що він викрав 24 лічильники обліку теплої енергії та води.
Нагадуємо, що у Червонограді правоохоронці викрили двох мешканців, які грабували людей.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Зеленський назвав точну цифр втрат українських військ у війні
- В Україні хочуть штрафувати за відмову від шлюбу після заручин
- Норму про шлюб з 14 років вилучать із законопроєкту, - Стефанчук
- Трамп вважає, що завершив ядерну війну між Україною і Росією
Найчитаніше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Суд судитиме 22-річну маму, син якої зачепився шнурівкою з хрестиком за металевий саморіз і загинув
- На Львівщині трагічно загинули троє дітей
- Власник знищеного російським ударом будинку на Львівщині розповів, як вдалося врятуватися його сім’ї
- На Львівщині знайдено мертвою дитину, яка зникла по дорозі до школи
Коментарі