Тривають роботи з відновлення житла мешканців Херсонщини: підрядники зі Львівщини вже провели заміри

У трьох населених пунктах

Львівська область разом з іншими регіонами активно долучилась до відновлення житла мешканцям Херсонщини. Про це повідомляє пресслужба ЛОВА.

Роботи стартували у середині липні та тривають досі у населених пунктах: Нова Зоря, Таврійське та Біла Криниця. 

«У Новій Зорі вже 12 об’єктів зроблено, 12 ще в роботі, у Таврійському також 12 зробили, на 22 об’єктах ще працюють наші підрядники,  Біла Криниця – 19 завершили, на 34 ще ведуться роботи. Першочергово ремонтуємо пошкоджені домівки, в яких живуть люди, а також житло в яке після завершення робіт можуть повертатися мешканці», – сказав т.в.о. начальника управління капітального будівництва Львівської ОВА Роман Дуля.

Львівська область взяла під патронат ще 13 населених пунктів Херсонщини. Це помешкання у с. Миролюбівка, с. Надеждівка (Білозерської громади), с. Східне, с. Загорянівка, с. Музиківка, с. Висунці (Музиківської громади), с, П’ятихатки, с. Красносільське, с. Садок, с. Стариця, с. Кучерське, с. Нова Кубань, с. Борозенське (Борозенської громади). 

У цих населених пунктах ремонту потребують 246 об’єктів.

Представник підрядної організації Михайло, яка буде виконувати тут ремонтні роботи, повідомив, що минулого тижня вже оглянули об’єкти пошкоджені в результаті обстрілів, зробили відповідні заміри для підготовки до початку виконання робіт.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт

Читайте також