«Тривають важкі бої»: Сили оборони на Херсонщині провели успішні операції на лівому березі

У Генштабі назвали головну мету

ФОТО: ілюстративне

Сили оборони України провели серію успішних дій на лівому березі Дніпра на Херсонському напрямку. Там проводяться диверсійні, рейдові та розвідувальні дії. Про це повідомили в Генеральному штабі Збройних сил України.

У Генштабі наголосили, що військові та диверсанти виявляють шляхи логістичного постачання боєприпасів та продовольства для окупантів. Крім того, здійснюється розвідка місць розташування особового складу та техніки військових рф, позицій артилерії тощо, з метою їх подальшого знищення відповідними засобами ураження.

“Тривають важкі бої. Одна з головних цілей цієї роботи - відтіснити ворога якомога далі від правого берега, щоб убезпечити цивільне населення від постійних російських обстрілів. Чим далі російська артилерія стоятиме від Херсона – тим краще.

Читайте також: у Силах оорони розповіли, скільки ракет ворог накопичив для масованих атак по Україні

Разом з тим, наші воїни завдають значних втрат ворожим силам, знищують техніку та особовий склад. Попри достатньо серйозну лінію укріплень та потужний опір ворога, вдалося провести декілька вдалих та успішних дій. Ворог намагається вибити наших воїнів із займаних позицій, через що має великі втрати. Зокрема, майже щодня загарбники здійснюють від 4 до 10 таких спроб. Як наслідок, в результаті значних втрат ворог вимушений перекидати підрозділи з інших напрямків”, - розповіли в Генштабі ЗСУ.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк