«Тривають важкі кровопролитні бої» — звернення командира «Азову» (ВІДЕО)

АКТУАЛЬНО Новини УКРАЇНА Війна

Маріупольський гарнізон уже 70-й день сам-на-сам протистоїть переважаючим силам противника

Бійці полку «Азов» досі перебувають на «Азовсталі», попри те, що росіяни вже другий день, як вторглися на територію заводу.

Про це повідомляє підполковник командира полку «Азов» Денис Прокопенко у відеозверненні.

 «Маріупольський гарнізон уже 70-й день сам-на-сам протистоїть переважаючим силам противника. Від 25 квітня ми тримаємо кругову оборону на «Азовсталі»», – зазначив Прокопенко.

За його словами, вже другий день, як росіяни прорвалися на територію заводу. Зараз на «Азовсталі» тривають важкі кровопролитні бої.

«Я пишаюся своїми солдатами, які докладають надлюдські зусилля, щоб стримувати натиск противника. Я дякую всьому світові за колосальну підтримку гарнізону Маріуполя. Наші солдати на це заслуговують», — каже командир «Азову».

Прокопенко визнав, що ситуація вкрай складна. Але незважаючи ні на що, захисники «Азовсталі» продовжують виконувати наказ тримати оборону.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових

Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових

1

На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.