Троє артистів Львівської опери не повернулися з гастролей в Україну: у театрі проводять службове розслідування

Їхні імена зникли також і з сайту театру

Фото з соцмереж

Провідний соліст балету Андрій Михаліха, солістка балету Юлія Михаліха-Рома, а також артист балету Богдан Ключник не повернулися разом з усім колективом в Україну з гастролей у Фінляндії. Вони попрощалися з колегами віртуально. Зараз на сторінках артистів у соцмережах інформації про їхнє рішення немає. Про це повідомив сайт DailyLviv.com.

Зазначається, що з 8 до 22 лютого балетна трупа Львівської опери виступала в Естонії та Фінляндії з виставою «Дон Кіхот» Людвіга Мінкуса. Зараз вистава запланована у Львові 1 березня, проте серед її учасників немає трьох солістів. Їхні імена зникли також і з сайту театру – тепер на сторінках усіх трьох артистів пише помилка «404 Сторінка не існує або була видалена!».

У театрі проводять службове розслідування, згодом обіцяють прокоментувати ситуацію, що склалась.

Читайте також: Львівська опера позбавила співачку головної ролі через її участь у виставах з росіянами

Андрій Михаліха був задіяний у багатьох виставах театру (у його репертуарі було понад 20 провідних партій). Зокрема у відновленому балеті «Даремна обережність» він виступав у ролі Марцеліни. У балеті «Дон Кіхот» він танцював партію Еспадо. Зараз на сторінці балету його прізвища серед виконавців немає. Як і прізвищ Юлії Михаліхи та Богдана Ключника.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк