Троє артистів Львівської опери не повернулися з гастролей в Україну: у театрі проводять службове розслідування
Їхні імена зникли також і з сайту театру
![](/uploads/media/yz/4f/yz4f8ac2f657b003e17b57dd9dba0acb_w640.jpg)
Провідний соліст балету Андрій Михаліха, солістка балету Юлія Михаліха-Рома, а також артист балету Богдан Ключник не повернулися разом з усім колективом в Україну з гастролей у Фінляндії. Вони попрощалися з колегами віртуально. Зараз на сторінках артистів у соцмережах інформації про їхнє рішення немає. Про це повідомив сайт DailyLviv.com.
Зазначається, що з 8 до 22 лютого балетна трупа Львівської опери виступала в Естонії та Фінляндії з виставою «Дон Кіхот» Людвіга Мінкуса. Зараз вистава запланована у Львові 1 березня, проте серед її учасників немає трьох солістів. Їхні імена зникли також і з сайту театру – тепер на сторінках усіх трьох артистів пише помилка «404 Сторінка не існує або була видалена!».
![](/uploads/media/3a/55/3a55a97fa983f5bf6e3edbd8ca040ef7_w1600.jpg)
У театрі проводять службове розслідування, згодом обіцяють прокоментувати ситуацію, що склалась.
Читайте також: Львівська опера позбавила співачку головної ролі через її участь у виставах з росіянами
Андрій Михаліха був задіяний у багатьох виставах театру (у його репертуарі було понад 20 провідних партій). Зокрема у відновленому балеті «Даремна обережність» він виступав у ролі Марцеліни. У балеті «Дон Кіхот» він танцював партію Еспадо. Зараз на сторінці балету його прізвища серед виконавців немає. Як і прізвищ Юлії Михаліхи та Богдана Ключника.
![](/uploads/media/47/03/47034882900b59957a9c1eed5b7302fe_w1920.jpg)
Українські бійці поставили рекорд зі знищення Су-34: скільки ще залишилося в росії військових літаків
Як вдається збивати винищувачі
![](/uploads/media/c8/26/c826222a0897313e3d4623e364e8a1cf_w960.jpg)
На Львівщині жорстоко побили чоловіка (ВІДЕО)
Постраждав літній чоловік
![](/uploads/media/4f/39/4f39fb90ab098aaa7279f518fba1901b_w1280.jpg)
Прикордонники затримали чоловіка, який на матрасі тікав з України (ФОТО)
Порушнику загрожує відповідальність