Троє людей постраждали в ДТП у Львівському районі

Поліція розпочала кримінальне провадження для з'ясування всіх обставин.

У Львівському районі 27 серпня, близько 16:10, на дорозі «Львів-Мукачево» в селі Давидів сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої троє осіб отримали травми. Про це повідомляє поліція Львівської області.

Як зазначають правоохоронців, зіткнулися автомобілі Renault Sandero та Toyota Land Cruiser. За кермом Renault перебував 31-річний житель Львівського району, а Toyota керував 32-річний мешканець Яворівського району.

Внаслідок аварії водій Renault Sandero, а також двоє його пасажирів (17-річний та 58-річний жителі Львівського району) отримали тілесні ушкодження. Усіх травмованих госпіталізували.


За фактом ДТП слідчі відділу поліції №3 Львівського районного управління поліції №2 відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до трьох років обмеження волі та позбавлення права керувати транспортними засобами на такий же строк.

Наразі правоохоронці з'ясовують усі обставини події.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також