Троє львів’ян поважного віку відзначили уродини

Lviv_rynok_1_baluk
Lviv_rynok_1_baluk

У вересні троє львів’ян поважного віку відсвяткували уродини: двом із них виповнилося по 100 років, іще одному — 101 рік.

Про це повідомили в управлінні соціального захисту ЛМР.

Зокрема, 19-го вересня свій столітній ювілей відсвяткував Семен Гіренко, а 22 вересня приймала привітання з нагоди сотого дня народження Олександра Сергєєва. Також свої уродини відзначив і Костянтин Бодак: йому 25 вересня виповнився 101 рік. До речі, усі вони мешкають у Сихівському районі Львова.

Трьох ювілярів, як і щороку, від імені громади Львова привітали представники управління соціального захисту ЛМР та вручили матеріальну допомогу в розмірі 5 тис грн.

Нагадаємо також, що за традицією тим львів’янам, яким виповнюється сто років, на День народження, попри одноразову матеріальну допомогу 5000 грн, вручають ще й пам'ятну монету та вітальний лист від імені міського голови. Усім же, хто святкуватиме 101 та більше років, вручають матеріальну допомогу в розмірі 5 тис грн.

Загалом, у 2019 році на виплати одноразової допомоги для львів’ян-довгожителів (31 особа) у бюджеті передбачили 155 тис грн.

Одноразова матеріальна допомога у 5 тисяч гривень виплачується відповідно до розпорядження міського голови від 27.12.2018 № 765 «Про надання одноразової матеріальної допомоги особам, яким у 2019 році виповниться 100 і більше років».