Три мільйони на екскаватор для залізниці «розпиляли» дві фірми
Регіональна філія «Львівська залізниця» 27 листопада підписала договір поставки екскаватора вартістю понад 2,74 млн грн з ТОВ «Укрінтросервіс». Про це стало відомо з сайту закупівель Prozorro, повідомляють "Наші гроші. Львів"
Замовили екскаватор АТЕК-881 однойменного виробника, який переможець торгів повинен доставити на Самбірську колійну машинну станцію.
Участь у торгах, окрім переможця «Укрінтросервісу», брало також ТОВ «Еврогрупмаш», чия пропозиція була дорожчою лише на 1,5%. Компанії пропонували аналогічну техніку, одного виробника. Під час аукціону вони взагалі не зменшували ціну на екскаватор.
В своїх документах «Укрінтросервіс» вказує, що має два сайти, користується телефоном 044 4638939 та прописане на вулиці Сирецька, 28/2 в Києві.
Крім того, власник та директор «Еврогрупмашу» Олександр Трутненко значиться контактною особою на сайтах «Укрінтросервісу», зокрема, на одному з них представлений як «менеджер відділу автозапчастин».
Окрім того, в документах, які ці компанії надали на торги, є схожість в оформленні та однакові помилки. Наприклад:
ТОВ «Укрінтросервіс» належить Олексію Фастову, керівником є Віталій Сергієнко.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Львові завідувача відділення Університетської лікарні затримали на хабарі 600 доларів
За інформацією прокуратури, лікар отримав 300 доларів у вересні, а ще 300 доларів у грудні минулого року
Проректора військової академії з Хмельницького звільнили з посади за зловживання та перевели в підрозділ ДПСУ на Сході країни
Посадовець залучав підлеглих до будівництва власного двоповерхового будинку на околиці Хмельницького
НАБУ готує екстрадиційний запит щодо Міндіча
Слідство співпрацює більш ніж із десятьма міжнародними юрисдикціями для отримання інформації про фінансові транзакції, рахунки та майно фігурантів
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі