Три "підпільні" АЗС Львівщини припинило свою діяльність (фото)
В межах операції «Акциз – 2018» в трьох районах Львівської області 21-22 червня цього року оперативники Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області провели комплекс заходів з метою детінізації ринку підакцизних товарів. Деталі розслідування повідомляє прес-служба ДФС Львівщини.
За їх результатами, в містах Трускавець, Новий Розділ та в селищі Мелехів Жовківського району задокументовано діяльність трьох „підпільних” АЗС на яких здійснювалась незаконна реалізація необлікованих підакцизних товарів (дизпалива) сумнівного походження без відповідних дозвільних документів.
Описано та вилучено три автозаправних комплекси орієнтовною вартістю 300 тис.грн., а також понад 19,3 тон дизельного палива орієнтовною вартістю 580 тис.грн.
Стосовно правопорушників складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч.1 ст.164 КУпАП., матеріали яких, скеровано до суду для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі