Трьох захисників зі Львівщини посмертно відзначили нагородами
Сім'ям загиблих героїв вручили державні відзнаки за мужність
Захисники із Золочівщини, які віддали життя під час виконання військового обов'язку, посмертно отримали державні нагороди. Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.
Серед нагороджених — матрос Андрій Карась, уродженець села Галицьке. Його за особисту відвагу відзначили орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Також почесну нагороду отримала родина солдата Романа Прийми із міста Золочів. Бійця посмертно нагородили нагрудним знаком «Золотий хрест», що є високою відзнакою Головнокомандувача ЗСУ за успішне виконання бойових завдань.
За героїзм на полі бою був відзначений молодший сержант Володимир Чумак, родом із села Підлипці. Йому посмертно присвоїли комбатантський хрест.
Під час вручення нагород представники влади та військові висловили глибоку шану родинам захисників, наголосивши, що подвиг їхніх рідних назавжди залишиться в історії України як приклад найвищого патріотизму та незламності духу.
varta1.com.ua: Новини
Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
Набір у патрульну поліцію Львівської області триває — кличуть приєднуватись у команду
На Львівщині судитимуть чоловіка за смертельне побиття матері
Жінку з численними травмами терміново госпіталізували, проте врятувати її життя не вдалося. Наступного дня, незважаючи на зусилля медиків, потерпіла померла в лікарні
На Львівщині сталася смертельна ДТП
У ДТП відбулося зіткнення трьох автомобілів: «Volkswagen Passat», «Audi E-tron» та «Daewoo Lanos»
Найкоментованіше
- ДБР повідомило про підозру керівнику відділу Львівського обласного ТЦК
- путін не готовий до компромісу, - ISW
- Середня зарплата в Україні перевищила 30 тис грн
- Артиста Національної опери позбавили бронювання через участь у «Лебединому озері»
- У Львові відбудеться публічна презентація реформи старшої профільної школи
Найчитаніше
- Увага! На Львівщині сталася смертельна ДТП
- ДБР повідомило про підозру керівнику відділу Львівського обласного ТЦК
- На Львівщині через увімкнену пральну машину ледь не згоріла квартира
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Назарій Дуркот
Коментарі