"Це був Дід Мороз": Кива прокоментував своє спілкування з Жириновським (відео)

b80fde89e3851abca03533cd2ae31505
b80fde89e3851abca03533cd2ae31505

Народний депутат від «Опозиційної платформи — За життя» Ілля Кива підтвердив, що вів під час засідання в Раді листування зі скандальним російським політиком, лідером ЛДПР Володимиром Жириновським.

Про це він повідомив у коментарі «Telegram»-каналу «PavlovskyNews».

Спочатку Кива замість прямої відповіді намагався віджартуватися.

«Господи, а хто це був по-вашому? Це був Дід Мороз... Я не знаю, що вони там підгледіли, я чесно, щиро вам кажу. Мені треба буде переглянути листування, бо стільки зранку було повідомлень, стільки було інформації. Вони (журналісти — ред.) взагалі люблять підглядати. Життя стає яскравішим», — сказав Кива.

Але після кількох уточнювальних запитань про Жириновського, підтвердив факт спілкування.

Він зазначив, що не бачить проблеми в листуванні з депутатом Держдуми з яскраво вираженою антиукраїнською політикою.

«А в чому проблема, я перепрошую? Державна дума Росії, парламентар. Ми ж намагаємося якось знайти компроміс і точки дотику. Нам же потрібно повернути територію і відновити економічні відносини, які зміцнять добробут українського народу», — пояснив депутат.

Депутат також уточнив, що з Жириновським знайомий з часу ефірів у 2015 році, однак особистих зустрічей із ним не мав, бо не відвідує Російську Федерацію.

Водночас іншим журналістам Кива сказав, що довести те, що це був саме Жириновський, неможливо.

«Я ж не сказав, що ось я з ним листувався. Може, я когось підписав Жириновським... Це моя особиста історія», — додав Кива.Як писала «Варта1», народного депутата Іллю Киву «застукали» під час засідання Верховної Ради за листуванням із депутатом Держдуми Російської Федерації і лідером партії ЛДПР Володимиром Жириновським, відомим своєю агресивною українофобською позицією.