Цього року всіх шестикласників у школах навчатимуть правильно читати етикетки та вибирати якісні продукти
Перші зустрічі виробників Львівщини із робочою групою педагогів розпочались 18 липня, щоб підготувати оновлений посібник для учителів та робочі зошити для учнів «Навігатор по етикетках». Це вже другий сезон проекту, перший стартував у 2015, протягом якого школярі вивчали етикетки на продуктах харчування, щоб вибирати лише якісне. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.
Цього року «Навігатор по етикетках» вивчатимуть в межах курсу «Основи здоров’я», будуть залучені усі школи Львова – понад 100 навчальних закладів. Це вже другий проект, мета якого спільно із провідними виробниками, педагогами і Львівською міською радою зробити справді важливий соціальний внесок в освіту львівських школярів. Проект «Навігатор по етикетках» започаткували з огляду на те, що продукти харчування у великих містах найчастіше купують у супермаркетах, тому є потреба навчити школярів правильно читати етикетки, уміти відрізнити і вибрати якісний та корисний продукт.
«Унікальність цього проекту в тому, що він об’єднує різні аудиторії людей. Адже за одним столом збираються виробники, освітяни, представники влади, щоб спільними зусиллями створити такий інноваційний формат навчання, який би був цікавим та практичним. Це наше львівське ноу-хау як в партнерській співпраці, так і в навчальному процесі», - додає голова комісії фінансів та планування бюджету Львівської міської влади Вікторія Довжик.
У новому навчальному році усі шестикласники Львова отримають нові робочі зошити, щоб виконувати креативні завдання, вивчати етикетки та робити власні висновки, які продукти вибирати на полицях супермаркету.
Ініціаторами цього соціально-освітнього проекту є Львівська міська рада, Навчально-методичний центр освіти міста Львова та компанія «Євротек», яка взяла на себе зобов’язання організаційно супроводжувати проект.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі