Цього тижня до Волі-Гомулецької планують запустити міський маршрут № 22
Для вирішення питання транспортного сполучення села Воля-Гомулецька зі Львовом наприкінці тижня у цей населений пункт почне курсувати автобусний маршрут № 22. Про це повідомив Орест Олеськів, начальник управління транспорту ЛМР.
За словами начальника управління транспорту, досі у с. Воля-Гомулецька курсував автобус, який обслуговував обласний перевізник. Однак, він зупинив свою роботу. Тому зараз Шевченківська РА проводить ремонт частини дороги між смт Брюховичі і с. Воля-Гомулецька, щоб з п’ятниці запустити по цій дорозі маршрут № 22.
«У с. Воля-Гомулецька курсував приватний приміський перевізник, який мав окремі рейси із заїздом у це село. Проте, перевізник з незрозумілих причин перестав туди курсувати. Ми звертались в обласну адміністрацію щодо відновлення цього маршруту, однак це не вдається зробити. Тому місто зараз працюємо над запуском у с. Воля-Гомулецька міського маршруту. Нагадаю, що у квітні цього року рішенням виконавчого комітету ми затвердили новий маршрут № 63, який мав би сполучити м. Львів з с. Воля-Гомулецька і с. Гряда. Однак поліція його не погоджує, посилаючись на норму законодавства, і неможливість зараз створення такого міського маршруту.
Проте, ми не можемо залишати мешканців с. Воля-Гомулецька без можливості доїзду, тому плануємо запустити туди автобусний маршрут № 22, який курсує до смт. Брюховичі: ми продовжимо цей маршрут до с. Воля-Гомулецька. Враховуючи, що є погана ділянка дороги на відрізку між смт Брюховичі і с. Воля-Гомулецька, то зараз Шевченківська РА працює над ремонтом цієї частини дороги. У четвер плануємо тестово проїхатись автобусом по цьому маршруту, а з п’ятниці запустити його в роботу», — розповів Орест Олеськів, начальник управління транспорту ЛМР.
За його словами, вартість проїзду буде така ж, як у межах міста Львова. Відповідно, якщо маршрут запустять у п’ятницю, то вартість проїзду становитиме 10 грн.
varta1.com.ua: Новини
Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі