Цупили одяг та жіночі сумки: дві іноземні "туристки" обікрали ТЦ на Львівщині
Громадянкам Азербайджану, віком 24 та 23 роки, загрожує до п’яти років позбавлення волі. Поліцейські викрили двох іноземок, причетних до крадіжок з торгівельного центру, поблизу Львова. Як стверджують у прес-службі НПУ Львівщини, у Пустомитівський відділ поліції, 3 лютого, звернулися працівники п’ятьох магазинів, розташованих у торгівельному центрі у селі Сокільники. Усі вони повідомляли про те, що з приміщень магазинів були викрадені товари.
Поліцейські встановили, що до скоєння злочинів причетні дві громадянки Азербайджану, віком 24 та 23 роки, які приїхали в Україну з туристичною метою і тимчасово оселилися у Львові. Іноземки викрали одяг, жіночі сумки та інші речі.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, — до п’яти років позбавлення волі.
Зараз, поліцейські перевіряють зловмисниць на предмет причетності до скоєння інших злочинів, проводять досудове розслідування.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
2
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
1
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі