ТЦК мобілізувало керівника виробництва тепловізорів для дронів, який на третьому році війни прийшов, щоб стати на облік
Чоловік прийшов до Печерського ТЦК, щоб оновити свої дані та стати на військовий облік для подальшого проходження процедури бронювання

Печерський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) незаконно утримує та намагається мобілізувати керівника виробництва компанії "Око камера", що виробляє тепловізори для дронів, повідомляє «Економічна правда».
Як зазначається, працівник "Око камера" прийшов до Печерського ТЦК, щоб оновити свої дані та стати на військовий облік для подальшого проходження процедури бронювання. Проте, під час постановки на облік, співробітники ТЦК вирішили його мобілізувати.
"Зараз наш колега перебуває у розподільчому центрі на ДВРЗ. Він нічого не підписував, не було ані мобілізаційного листа, ані наказу. Його фактично утримують незаконно", – повідомляють у компанії.
Варто зазначити, що "Око камера" має статус критично важливого підприємства для економіки та забезпечення життєдіяльності населення, оскільки виробляє тепловізійні камери для потреб ЗСУ.
У компанії також додають, що це вже другий випадок за останні два тижні. "Кожен співробітник нам дуже критичний, конкретно цей – ключова посада без якої ті замовлення, які від нас очікують на 2025, реалізувати не вийде", – наголошують в компанії.
Крім того, у січні цього року керівник компанії направив офіційний лист до Печерського ТЦК щодо необхідності оновлення даних їхнього працівника із подальшим бронюванням.

varta1.com.ua: Новини

До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження

На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу

Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Після теракту в Івано-Франківську хлопець, який втратив ноги, прийшов до тями
- Суд засудив львів'янина, який проник у будинок Садового
- Міністр пояснив, чому поліцейських не мобілізують на фронт
- Через невідомий запах в одній з львівських шкіл учнів відпустили додому
- У Львові відкриють вулицю названу в честь наймолодшого Героя України Павла Думанського
Найчитаніше
- На Львівщині вперше за пів року зафіксовано метапневмовірус: що відомо про ситуацію із захворюваністю
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2022 року вважався безвісти зниклим
- Після теракту в Івано-Франківську хлопець, який втратив ноги, прийшов до тями
- На війні загинув Герой зі Львівщини Михайло Рачкевич
- У Львові відкриють вулицю названу в честь наймолодшого Героя України Павла Думанського
Коментарі
Давайте сначала разберемся в том, что все Гос органы должны быть созданы в соответствии с законом (!!!). Скажите пожалуйста, вы знаете законы, в соответствии с которыми созданы ваши ТЦК, Минобороны, кабиин, верховна Зрада? Хотя бы один закон есть???
Єдине, що в цій ситуації вірно, це взагалі не мати справи з тцк, ні онлайн, ні очно, тим більше туди взагалі не зявлятись
До того, хай подивиться на Ютуб "Вся правда про свч": права бiйця ЗСУ не мать бути порушенi, але вони порушуються. Треба знати, що робити. Так i передайте це компанii i тому дядьку.
Йому треба спершу зробити контракт з адвокатом, щоб дiзнатись про свч, щоб його права не порушували, по друге винайти "бригаду ЗСУ, яка пробить тепловiзори для ЗСУ" i так стати на облiк, ставши "командиром бригади, яка робить тепловiзори для ЗСУ".