Туск пообіцяв, що новий уряд, буде шукати негайне рішення для розблокування українсько-польського кордону
Він кандидат на посаду прем'єр-міністра Польщі
Лідер опозиційної партії «Громадянська платформа» та кандидат на посаду прем'єр-міністра Дональд Туск заявив, що з приходом до влади нового уряду він «негайно» шукатиме рішення для розблокування українсько-польського кордону. Про це він сказав під час пресбрифінгу.
Блокаду на польсько-українському кордоні він назвав «гарячою ситуацією», яку намагатиметься вирішити новий польський уряд.
«Це стратегічне місце для Польщі, ми шукатимемо рішення, які задовольнять польських перевізників. Але ми не потерпимо жодних подій, які загрожуватимуть польській безпеці, хто б їх не інспірував чи ініціював», — сказав Туск.
Читайте також: заблоковані на кордоні фури готуються масово переправляти через українсько-польський кордон залізницею (ВІДЕО)
Раніше Туск звинуватив нинішній уряд своєї країни на чолі з Матеушем Моравецьким у бездіяльності щодо питання блокування кордону з боку польських перевізників. Страйк, на його думку, «ставить під загрозу польсько-українські відносини» та «нехтує інтереси Польщі».
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- П'ятеро мобілізованих з Івано-Франківщини померли, не прослуживши й двох тижнів
- На Львівщині у вбивстві 11-річної дитини підозрюється 13-річний хлопець
- Війна в Україні триватиме ще дуже довго, - Bild
- Сьогодні на Львівщині поховають десятьох земляків загиблих на війні
Коментарі