Туск заявив, що попереджав Зеленського щодо корупції в Україні

В інтересах Польщі, щоб Україна залишалася незалежною та добре керованою державою

Ентузіазм щодо підтримки України в Польщі та за кордоном ослаб, бо люди втомилися від війни та витрат на неї, а якщо випадки корупції продовжуватимуться, буде все складніше переконувати міжнародних партнерів підтримувати Україну. Про це заявив прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск, повідомляє Clash Report.

“Зараз здається, що керівництво України серйозно налаштоване притягнути до відповідальності винних. Проте шкода вже завдана, і ціна буде високою“, - сказав польський прем’єр.

Натомість, в інтересах Польщі, щоб Україна залишалася незалежною та добре керованою державою.

“Ми продовжуватимемо підтримувати Україну в її обороні проти Росії, тому що, допомагаючи Україні, ми також захищаємо Польщу”, - сказав Туск.

Туск додав, що попереджав Володимира Зеленського про те, що Москва і проросійські групи в Європі будуть поширювати інформацію про “корумпованість в Україні”

“Я закликав уважно стежити за будь-якими ознаками корупції навколо нього, оскільки уникнення навіть найменшого скандалу буде мати вирішальне значення для його репутації”, - сказав Туск.

За словами Туска, в Україні треба берегтися від корупції та уникати російської моделі, “бо терпимість до таких дій може в кінцевому підсумку коштувати вам війни”.


varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також