Тимчасові пункти вакцинації у Львові тепер працюватимуть довше

Тимчасові пункти вакцинації у Львові працюватимуть довше — до 20:00 год, аби всі охочі змогли вакцинуватись. Доступні вакцини — «Pfizer», «AstraZeneca», «Coronavac» та «Moderna», — повідомили «Варта1» у ЛМР.

Зокрема, із 10:00 до 20:00 год у будні та вихідні дні працюватимуть майже усі тимчасові пункти вакцинації, окрім пункту на Нижньому Шуварі та пункту у ТЦ «MARK» (там передбачені інші години роботи).

Нагадаємо, пункти вакцинації у міських поліклініках та деяких лікарнях працюють із 09:00 до 20:00 год, а у вихідні днііз 10:00 до 16:00 год.

Щоб вакцинуватись, потрібно проконсультуватися із сімейним лікарем, обрати найближчий пункт вакцинації та прийти з паспортом та ідентифікаційним кодом.

Вся актуальна інформація про роботу пунктів вакцинації у Львовітут.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові узаконили книжковий ринок біля пам'ятника Федоровичу, але заборонили там торгувати російською літературою
  2. З ЛНУ звільнили професора Йосипа Лося, якого звинуватили в домаганнях
  3. Львівського письменника, який став на захист професора Лося, виключили з Українського ПЕН
  4. Звільнений після полону воїн власноруч зняв свій портрет встановлений на центральній алеї у місті Тлумач (ФОТО)
  5. Стало відомо про загибель Героя з Львівщини, який два роки вважався зниклим безвісти

Найчитаніше

  1. Звільнений після полону воїн власноруч зняв свій портрет встановлений на центральній алеї у місті Тлумач (ФОТО)
  2. Стало відомо про загибель Героя з Львівщини, який два роки вважався зниклим безвісти
  3. Увага! Держава пропонує грошову винагороду за знайдені трупи диких кабанів – Львівська ОДА
  4. В останній дорозі додому мужній воїн НГУ «Азов» з Львівщини Юрій Гриців
  5. Жителів громади на Львівщині просять не пити воду з урочища на території памʼятки природи "Стежка Івана Франка"