Тимчасово проживав у Львові: поліція розшукує чоловіка, який підозрюється у вчиненні злочинів
Підозрюється у незаконному переправленні осіб через кордон
Управлінням міграційної поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області розшукується Лесик Олексій Анатолійович, 1984 року народження, мешканець Харкова, який тимчасово проживав у Львові. Про це інформує ГУНП у Львівській області.
Розшукуваний підозрюється у вчиненні злочинів, передбачених ч.2, ч.3 ст.332 (Незаконне переправлення осіб через Державний кордон України) Кримінального кодексу України.
Розшукуваний може бути причетний до 38 епізодів незаконної діяльності.
Усіх, хто володіє інформацією, що може допомогти встановити місце перебування підозрюваного, просимо зголоситись на оперативну лінію 102.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі