Тисячі пачок сигарет виявили прикордонники у вантажному потязі, що прямував з України в Угорщину
Загалом було вилучено 3963 пачки тютюнових виробів без українських марок акцизного податку.
Прикордонники та співробітники митниці запобігли спробі незаконного перевезення великої партії тютюнових виробів через кордон. Контрабанду виявили в одному з вантажних вагонів потяга, що прямував до Угорщини. Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби.
Потяг, що курсував за маршрутом «Батьово – Еперешке», проходив огляд на пункті пропуску «Саловка». Під час перевірки 59 вантажних вагонів, в одному з них правоохоронці помітили сліди втручання. Для детальнішого обстеження залучили спеціальну групу, яка виявила під насипом котунів пакунки з безакцизними сигаретами.
Загалом було вилучено 3963 пачки тютюнових виробів без українських марок акцизного податку. Наразі тривають слідчі дії для встановлення осіб, причетних до цієї контрабанди.
Виявлені сигарети передано митниці, а до Бюро економічної безпеки направлено повідомлення про можливе кримінальне правопорушення за статтею 204 Кримінального кодексу України — «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів».
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі