У 2020 році «Укравтодор» почне будувати Північну об'їзну Львова
Державне агентство автомобільних доріг України («Укравтодор») у 2020 році планує будівництво та реконструкцію 9 об’їзних шляхів загальною протяжністю 101,5 км. Серед них — будівництво північної ділянки об’їзної траси навколо Львова.
Про це, 23 січня, повідомила пресслужба держагентства, у «Facebook».
Також планують продовжити будівництво об'їзних доріг у Житомирі, Рівному, Полтаві, Дніпрі, Дунаївцях (на ділянці між Чернівцями і Хмельницьким). Крім Львова, розпочнуть роботи з будівництва об'їзної траси й у Тернополі.
Під час будівництва одного з пріоритетних об'єктів 2020 року - швидкісного шосе Н-31 «Дніпро–Решетилівка», планується побудувати об’їзну міста Кобеляки, на Полтавщині.
Також у планах будівництво об’їзної міста Берегове, що дасть змогу значно підвищити привабливість України на ринку міжнародних автомобільних перевезень.
Крім того, за даними пресслужби, цьогоріч «Укравтодор» готує техніко-економічне обґрунтування та проєктну документацію для додаткових об’їзних доріг: Південно-Східна об’їзна м. Дубно, Північно-Західна об’їзна м. Хмельницький, Північна об’їзна м. Біла Церква, об’їзна дорога м. Стрий, об’їзна м. Кременчук із мостом через річку Дніпро.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі