У 2022 році Україна була готова до поступок на переговорах із росією

путін не хоче переговорів

В Україні немає того, хто не хоче, щоб війна закінчилася, а матері й батьки повернулися додому з фронту. Про це в колонці для BILD написала міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок.

«Ми робимо все можливе, щоб ця надія нарешті збулася. Зокрема постачаємо зброю, щоб Україна могла оборонятися», - написала вона.

Міністр назвала брехнею заяви про те, що Захід нібито заважає переговорам України та РФ.

«Факт такий: протягом 731 дня ми невпинно працюємо з нашими міжнародними партнерами, щоб в Україні нарешті знову запанував мир. І це теж факт: Україна вела переговори з Росією в Стамбулі в березні 2022 року і була готова до поступок. Підставою було те, що РФ виведе війська. Але замість цього сталася Буча. Людям зв'язували руки і розстрілювали перед їхніми будинками. Жінок ґвалтували. Росія вивозила дітей з України. А взимку бомбила українські електростанції, щоб людям довелося жити в темряві та холоді», - уточнила Бербок.

«Як це не жахливо, але Путін не хоче переговорів. Він не хоче миру, він хоче »завоювань«. Він сам про це говорить. І продовжуючи агресивну війну за кордоном, Путін придушує будь-яке інакодумство всередині Росії», - написала міністр.

Бербок додала, що Путін залишив Олексія Навального вмирати на очах усього світу, а потім за його наказом затримували російських підлітків, які покладали квіти в пам'ять про опозиціонера. Вона зазначила, що ці підлітки хочуть того самого, що й усі в Україні: жити у свободі та мирі.

Читайте також: Зеленський вперше назвав втрати України у війні

«Заради них усіх ми закликаємо Путіна: звільніть українських дітей, виведіть свої війська, зупиніть цю війну. Тоді завтра настане мир. І весь світ нарешті знову зможе зітхнути з полегшенням», - додала німецький міністр.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт