У 3 ОШБр оцінили загрозу наступу з білорусі

Білорусь фактично перетворилась на область РФ

Наразі немає загрози наступу з території Білорусі, Росії вигідно нагнітати істерію в українському суспільстві. Про це повідомив заступник командира Третьої окремої штурмової бригади (3 ОШБр) Максим Жорін у своєму Telegram.

«Станом на зараз загрози наступу з території Білорусі немає. Всі »інсайди« про те, що Янукович (хтось ще про нього памʼятає) ніби прилетів на зустріч з Лукашенко та Путіним заради відкриття »нових фронтів«, поки краще сприймати як ворожі інформаційні операції», - заявив військовий.

Ворогу вигідно нагнітати істерію в українському суспільстві, тим більше вона і так присутня.

 «Це зовсім не означає, що наступ зі сторони Білорусі неможливий. Як і писав неодноразово раніше, Білорусь фактично перетворилась на область РФ, тому рано чи пізно їх зможуть змусити відкрити другий фронт. Єдине що - в основному це все одно будуть російські війська, бо в білоруську армію якось зовсім не вірю», - зазначив Жорін.

Читайте також: Росія хоче завоювати Україну, щоб використати її потенціал для масштабної війни з НАТО.

Заступник командира Третьої окремої штурмової бригади порадив людям «не накручувати себе та опиратись на факти, а деяким депутатам, які самі давно мали сидіти за колабораціонізм, взагалі краще було б сидіти мовчки».

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт