У 80-ій бригаді розповіли про солдатів КНДР на Курщині
Північнокорейські військові добре орієнтуються на місцевості та переважно не використовують техніку
Військові КНДР відзначаються високим рівнем підготовки, оскільки мають чудову фізичну форму і відмінні навички стрільби. Про це повідомив старший офіцер відділу комунікацій 80-ї окремої десантно-штурмової бригади старший сержант Петро Гайдащук, інформує Еспресо.
Північнокорейські військові добре орієнтуються на місцевості, переважно не використовують техніку і пересуваються пішки на великій відстані, до 15 км.
"Після цього вони одразу переходять до штурмових дій. Навіть під артилерійським вогнем та дронами, північнокорейці продовжували рухатись у нашому напрямку. Однак попри їхню підготовку, всі ці підрозділи були знищені, і на даний момент у зоні відповідальності 80-ї ОДШБр їх немає", - сказав Гайдащук.
Наразі ворог використовує тактику малих штурмових груп, оскільки досвід окупантів, включаючи підрозділи КНДР, показав, що великі людські хвилі піхоти з бронетехнікою неефективні в сучасній війні, через масове використання безпілотників.
"Росіяни намагаються малими штурмовими групами знайти наші слабкі місця та штурмувати їх, щоб витіснити нас із позицій. Ворог використовує артилерію, розвідувальні та ударні дрони, а також FPV-дрони на оптоволокні, що створює певні проблеми, з якими ми успішно боремося. Керовані авіабомби переважно падають на населені пункти Курщини, що перебувають під контролем Збройних Сил України. Таким чином російські війська намагаються витіснити нас із позицій, попри те, що в цих селах проживає цивільне населення РФ", - уточнив Гайдащук.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Росія за допомогою ШІ вигадала українського воїна, який нібито загинув на Близькому Сході
У фейкових повідомленнях вказувалося про загибель "уродженця Дніпровського району" Анатолія Оніщука
США просили Польщу розгорнути Patriot на Близькому Сході
Польські комплекси Patriot та ракети до них використовуються для захисту польського неба та східного флангу НАТО
РФ почала встановлювати макети ракет на шахеди
Росіяни прагнуть налякати українську авіацію та привернути увагу дронів-перехоплювачів
Найкоментованіше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- Україна має достатньо людей на ще 10 років війни, - нардеп Мережко
- Жінка з Хмельниччини проситься на обмін до росії
- ЛМР пропонує помірковане коригування тарифів у громадському транспорті Львова
Найчитаніше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже два роки вважався безвісти зниклим
- На Львівщину з російського полону повернувся воїн Андрій Голаєвич
Коментарі