У багатьох українців не працює соціальна мережа Facebook
На території України і деяких інших країн 22 березня користувачі Facebook зіткнулися з проблемами в роботі соціальної мережі.
Є також інформація про неполадки у Греції, Швейцарії, Болгарії та Молдові, пише gazeta.ua з посиланням на портал DownDetector.
Приблизно половина користувачів з тих, які повідомили про проблеми, кажуть, що взагалі не можуть отримати доступ до сайту.
У 35% відкривається тільки стартова сторінка, у решти - не завантажуються зображення.
Також проблеми з завантаженням чатів на повній версії сайту.
Коментатори на сайті DownDetector припустили, що проблеми пов'язані з регіональним провайдером.
У компанії Facebook поки не прокоментували причину неполадок
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі