У «Беларускі Гаюн» оцінили ймовірність наступу з білорусі найближчим часом
Наразі не буде наступу
Росія не планує проведення наступальної операції з території Білорусі найближчим часом, адже не накопичує там свої сили. Про це повідомляє «Беларускі Гаюн».
Моніторингова група зафіксувала у Білорусі нову хвилю ротації російських підрозділів, які проводили навчання на полігонах. Бійців відправляють у зони бойових дій, натомість на полігони підвозять нових мобілізованих.
Помічена така активність:
- на станції Полонка повідомлялося про розвантаження ешелону з технікою ЗС РФ.
- на станції Лісова готувався до відправки ешелон із особовим складом ЗС РФ.
- у напрямку Осиповчів пройшов ешелон з технікою та особовим складом ЗС РФ.
«Активність переміщень ЗС рф залізницею вказує на проведення нової хвилі ротації підрозділів, які завершили курс підготовки та бойового злагодження на полігонах ЗС РБ», – йдеться в повідомленні.
Ротація частини російського контингенту регіонального угруповання військ свідчить, що РФ не накопичує свої сили в Білорусі. Відповідно, у короткостроковій перспективі загарбники не планують проведення наступальної операції з території Білорусі.
Також, у ДПСУ повідомили актуальну інформацію щодо білорусі.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
- Зеленський уточнив, за яких умов бойові дії можна буде завершити до літа
Найчитаніше
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі