У Бердянську застрелили учасника АТО (фото)
Сьогодні, 31 липня був застрелений бердянський активіст Віталій Олешко. Про це пише ПроБердянськ.
За словами очевидців, напад на нього стався у дворі готелю, що належить родині Олешко по Східному проспекту, 157. Двоє людей приїхали на червоному автомобілі, імовірно марки Таврія, увійшли у двір і вистрілили в спину Олешко.
За попередньою інформацією, номер автомобіля на якому приїхали нападники АР8673.
На даний момент поліцією введений план «Перехоплення».
Довідково:
Підприємець, в часі Революції Гідності вів активну громадську діяльність. Очолював Бердянську Самооборону. З травня 2014-го — доброволець, підрозділ «Шторм» батальйону «Донбас».
Перший бій прийняв на блокпосту під містом Попасна. Блокпост зайняти не змогли, із ста бійців втрати склали четверо полеглими та одинадцять пораненими. Із другої спроби через кілька днів терористів вибито з блокпосту. Штурмували Лисичанськ, 23 серпня опинилися в Іловайську.
При виході з Іловайська російські війська обстрілювали колону впритул, військовики кинулися в лобову атаку. В семигодинному бою полонили дев'ять росіян-військових. Зайняли оборону в Красносільському, куди прибули з білим прапором на перемовини російські офіцери. 30 серпня потрапив до полону терористів, де пробув півроку. В другій половині лютого 2015-го звільнений з полону.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- В Україні системи ППО Patriot стоять порожніми через нестачу ракет, - FT
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Львів’янка намагалася перевезти через кордон елітні годинники Rolex та Cartier на 4 млн грн
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
Коментарі