У Білорусі подав у відставку начальник Генштабу
Через масову відмову військових воювати з Україною
Начальник Генштабу Білорусі Віктор Гулевич подав рапорт про відставку. Це сталося через масову відмову білоруських кадрових солдатів та офіцерів — брати участь у бойових діях на території України.
Текст документу поширив відомий військовий кореспондент Андрій Цаплієнко.
«Ті, хто надіслав мені цей документ, кажуть, що він справжній. Начальник Генштабу Білорусі подав у відставку. Воювати з Україною не хоче. Але, вважаю, треба було думати раніше, перед тим, як планували війну, а не після того, як її разом з Путіним розпочали», — написав Цаплієнко.
Тим часом, білоруські добровольці, які вже знаходяться в Україні та ведуть боротьбу проти російських окупаційних військ, поширили звернення до братів — білорусів із закликом — приєднуватися до їхньої «Білоруської роти» та допомагати — у визволенні України.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
Найчитаніше
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- Мама підозрюваної у теракті у Львові розповіла про свою доньку
- Генпрокурор відреагував на смертельну ДТП за участі прокурора на Львівщині
- На Львівщині прокурор насмерть збив пішохода
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
Коментарі