У білорусів менше прав, ніж у собаки Лукашенка, - Зеленський
Президент України у Вільнюсі заявив, що Білорусь перетворилася на військовий полігон РФ, а її народ став заручником диктатури
Президент України Володимир Зеленський заявив, що білоруський народ наразі має менше прав, ніж білий шпіц самопроголошеного президента Олександра Лукашенка. Про це він сказав у неділю, 25 січня, під час церемонії вшанування пам'яті учасників повстання 1863–1864 років у Вільнюсі.
Під час свого виступу глава держави наголосив, що у 2020 році білоруси мали шанс змінити ситуацію в країні, однак підтримка їхніх прагнень тоді виявилася недостатньою. На думку Зеленського, сьогодні наслідки цієї втраченої можливості відчуває вся Європа, оскільки Білорусь стала повністю залежною від Москви.
Президент зазначив, що Кремль використовує сусідню країну як військовий полігон. Зокрема, з білоруської території діють оператори російських дронів, а промисловість країни працює на потреби загарбницької війни РФ. Крім того, Білорусь стала майданчиком для ядерного шантажу всього світу російськими ракетами «Орєшнік».
На завершення Зеленський закликав європейських лідерів не втрачати час і щодня працювати на зміцнення безпеки Європи, аби захистити всі народи, які цінують свободу.
varta1.com.ua: Новини
ЗСУ зірвали масовану дронову атаку на Лиманському напрямку
Воїни батальйону Signum за короткий проміжок часу відбили хвилі російських безпілотників-камікадзе
Андрій Єрмак відновив адвокатську діяльність
Ексочільник ОП повернувся до юриспруденції після майже шестирічної перерви у практиці
Путін може застосувати хімічну зброю масового ураження у разі глухого кута на фронті, – The Times
Західні експерти попереджають про ризик використання Росією смертоносних речовин через неможливість досягти цілей у війні
Найкоментованіше
- Артиста Національної опери позбавили бронювання через участь у «Лебединому озері»
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- У ЗМІ зʼясували деталі переговорів в Абу-Дабі: є прогрес
Найчитаніше
- Діденко розповіла, коли до України прийде потепління
- Підтверджено загибель 24-річного Героя зі Львівщини, який майже два роки вважався безвісти зниклим
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- На Львівщині знищено партію листового буряка з Італії, в якій знайшли небезпечного шкідника
Коментарі