У бою загинув Герой зі Львівщини Володимир Кріль

На війні з російським агресором загинув мешканець с. Піски Кріль Володимир Богданович 1982 р.н., старший лейтенант

Завтра, 25 квітня відбудеться прощання та чин похорону з Героєм Крілем Володимиром Богдановичем, 1982 р.н. Про це інформує Відділ культури, молоді та спорту Щирецької селищної ради.

Кортеж з тілом буде рухатися зі Львова через м. Пустомити до селища Щирець.

Зустріч Героя біля АЗС (початок Щирця) о 10.30 год. Далі кортеж відправиться до батьківської хати в с. Піски та храму Різдва Пресвятої Богородиці для поминальної молитви.

Життя захисника обірвалося 21 квітня 2025 року у бою під час виконання бойового завдання при виконанні службових обов’язків по захисту територіальної цілісності та суверенітету України, виявивши стійкість і мужність, в районі н.п. Бологівка Куп'янського району Харківської області.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
  2. Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
  3. На Львівщині суд пом’якшив запобіжний захід синові депутата, який скоїв смертельну ДТП
  4. У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
  5. У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря

Найчитаніше

  1. У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
  2. У МОН повідомили, що літні канікули розпочнуться в липні
  3. На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
  4. У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря
  5. Стало відоме імʼя директора лікарні на Львівщині, якого затримали на хабарі за оформлення броні