У Бориславі молодик скоїв підпал житлового будинку (ФОТО)
Зловмисник облив стіни та вікно будинку легкозаймистою речовиною та підпалив, після чого втік з місця події
На Львівщині поліцейські затримали зловмисника, підозрюваного у спробі підпалу будинку.
Злочин був скоєний 10 березня близько 20.00 у місті Борислав, Дрогобицького району. Зловмисник облив стіни та вікно будинку легкозаймистою речовиною та підпалив, після чого втік з місця події. На щастя мешканці сусідніх будинків зуміли швидко загасити вогонь, внаслідок пожежі ніхто не постраждав.
Проведеними заходами правоохоронці встановили місце перебування палія, 24-річного жителя Борислава, та затримали його в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України. Речові докази у нього вилучені.
Слідчі повідомили затриманому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.15 - ч.2 ст.194 (Замах на умисне знищення або пошкодження майна) ККУ. Санкція статті передбачає покарання - позбавлення волі на строк від трьох до десяти років.
Читайте також: У Дрогобичі через підпал сухої трави згорів житловий будинок
Невдовзі суд обере підозрюваному запобіжний захід.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі