У Бориславі пара закоханих перетворила свою квартиру на «магазин» з продажу наркотиків (ФОТО)
34-річний чоловік та 25-річна жінка, які перебувають у цивільному шлюбі, організували у своїй квартирі пункт збуту наркотичного засобу «амфетамін» наркозалежним мешканцям міста.
Як інформує «Варта1», у ГУ Нацполіції Львівської області повідомили, що двоє мешканців міста Борислав — 34-річний чоловік та 25-річна жінка, які перебувають у цивільному шлюбі, організували у своїй квартирі пункт збуту наркотичного засобу «амфетамін» наркозалежним мешканцям міста.
Під час санкціонованого обшуку у помешканні зловмисників правоохоронці виявили та вилучили наркотичні засоби, схожі на «амфетамін» та «канабіс», обладнання та прекурсори, з допомогою яких можна виготовляти наркотичні засоби та речовини та інші речові докази їх причетності до протиправної діяльності. Усе вилучене скеровано на експертне дослідження.
Слідчі територіального підрозділу поліції повідомили чоловіку та жінці про підозри у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання — позбавленням волі на термін від чотирьох до восьми років.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим
Коментарі