У боях під Бахмутом загинув ресторатор, художник та блогер зі Львова Андрій Гудима

Прощання з Героєм відбудеться 5 липня в Гарнізонному храмі у Львові

З болем повідомляємо вам трагічну новину. Андрій Гудима – військовослужбовець, неймовірна людина та люблячий батько, ресторатор та бренд-шеф, загинув 2-го липня в боях під Бахмутом, боронячи Україну в лавах ЗСУ, повідомляється на сторінці «Видавництво Старого Лева» у ФБ.

«Сумуємо й горюємо разом з родиною та близькими. Висловлюємо щирі співчуття.  Андрій Гудима став і частиною родини Старого Лева. Видавництво саме готує до друку неймовірну книжку Андрія, іронічну та глибоку – «69 спецій для серця» у художньому оформленні Світлани Фесенко.

Це непоправна і страшна втрата для всіх нас. Вічна пам’ять та слава Герою!

Прощання з Андрієм Гудимою відбудеться в четвер об 11.00 в Гарнізонному храмі у Львові», зазначається у повідомленні.

«Андрій Гудима п’ятий рік посідає посаду бренд-шефа львівської мережі ресторанів Open. Змалечку навчався кулінарних секретів від мами та бабусі, тож у їжу був закоханий завжди. Найцікавіше те, що Open це його перша офіційна робота на кухні – до цього готував лише для власного задоволення. Але так склалося, що у ресторані друзів з’явилася вакансія бренд-шефа і вони не хотіли бачити на цій посаді нікого, крім Андрія. 

Читайте також: у боях за Україну загинув депутат Хмельницької міськради.

Шеф має художню та юридичну освіту. До цієї посади працював в пресі, держструктурах, керував невеликими командами. На кухні Open Андрій управляє командою близько 100 осіб. Головним завданням кухаря вважає смачну та якісну їжу», такий текст і наразі є на сторінці «Академія смаку + Сільпо».

 

 

varta1.com.ua: Новини

Ксенія Бурченко