У боях за Україну загинув 26-річний Герой Василь Берещак зі Львівщини
Вічна пам'ять!
Під час захисту України загинув 26-річний мешканець Дрогобича Василь Берещак. Про це повідомила Дрогобицька міська рада.
Василь Берещак народився 19 березня 1997 року в Стебнику. Закінчив Стебницьку ЗОШ №11 та Стебницький професійний ліцей.
Працював на фірмі «Грейнпласт».
У березні цього року Василя мобілізували до лав Збройних сил України. Служив старшим солдатом 80-ї десантно-штурмової бригади вч А-0284.
Останні місяці перебував на нульових позиціях фронту.
Вчора, 13 серпня, серце юного воїна зупинилось, під час виконання бойових завдань з захисту України на Бахмутському напрямку фронту.
З рідних у Героя залишись батьки, дружина та сестри.
Прибуття конвою з тілом загиблого Героя очікується завтра, 15 серпня. Зустріч на Перехресті Героїв – о 15:00. Звідти траурний конвой попрямує на площу Ринок, де відбудеться загальноміське прощання.
Парастас за Героєм проведуть в капличці церкви Дрогобицьких священномучеників Северіяна, Якима та Віталія завтра, 15 серпня, о 19.00.
Читайте також: загинув Андрій Дергало зі Львівщини (ФОТО)
Чин похорону відбудеться у середу, 16 серпня, об 11.00 у храмі Дрогобицьких священномучеників Северіяна, Якима та Віталія.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі