У боях за Україну загинув кандидат у майстри спорту України з бодібілдингу (ФОТО)

Вічна пам'ять!

В бою за Україну проти російських загарбників у Луганській області віддав життя кандидат у майстри спорту України з бодібілдингу, молодший сержант Національної гвардії України Євген Бондаренко.

Сумну звістку повідомили на сторінці Міністерства молоді та спорту України у Facebook

«Уродженець Кам'янського закінчив місцевий індустріальний технікум. Він любив спорт, присвячував йому багато свого вільного часу. Спортсмен завжди підтримував свою дружину Анастасію Дегтяр – молоду та талановиту тренерку Всеукраїнської федерації черліденгу», - йдеться в повідомленні. 

Євген Бондаренко, молодший сержант Національної гвардії, загинув 1 травня.

Фактично за п'ять днів до трагедії він відсвяткував 38-річчя.

Довідка про Героя: після повномасштабного вторгнення він відразу став на захист країни. 27 лютого 2022 року спортсмен приєднався до бійців Національної гвардії України й більш ніж за рік пройшов на фронті чимало випробувань.

У Євгена залишилися дружина, дочка, син, батьки та сестра. 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
  4. Мета Росії – зробити Київ непридатним для життя, – NYT
  5. росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський

Найчитаніше

  1. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. «Укрзалізниця» зупинила потяг в селі на заході України, щоб мама з хворою дитиною змогли доїхати до Охматдиту
  4. У ППО пояснили, як шахед впав біля памʼятника Бандері
  5. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який 18 місяців вважався безвісти зниклим