У боях за Україну загинув молодий винахідник Борис Чубін
Вічна пам'ять!
Під час виконання бойового завдання під Авдіївкою загинув 24-річний Борис Чубін, який з підліткового віку працював над розробками для допомоги українським військовим. Про це повідомила мати Героя Тетяна Чубіна.
Богдан був бійцем 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка. Він боронив країну від початку повномасштабного вторгнення.
«Мій син… Моя надія… Моя гордість. На щиті. Загинув 30 серпня 2023 року, виконуючи бойове завдання у складі 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка,»
– повідомила пані Тетяна.
Борис був винахідником з Одеси. Ще підлітком він почав розроблювати прилади для людей з вадами зору. До прикладу, він створив прилад iHelp, який допомагав незрячим безперешкодно переміщатися по місту. Також Борис розробив додаток для смартфонів Garden club. Він допомагав садівникам орієнтуватися, як і коли необхідно висаджувати різні рослини.
Богдан також створив спеціальну соціальну мережу для незрячих і людей з вадами зору. За цю розробку Герой став переможцем у всеукраїнському конкурсі «Інноваційний прорив-2013».
Як повідомлялося, під час звільнення Роботиного загинув 25-річний офіцер ЗСУ з Львівщини Андрій Харків
Український захисник вільно володів англійською, німецькою та китайською мовами. У 2014 році він отримав грант на навчання у Німеччині, але відмовився, оскільки вирішив допомагати розробками українській армії.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Гінкго білоба - чи справді «таблетки для пам’яті» працюють і кому вони можуть бути корисні
- У Львові трагічно загинули працівники
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 16 травня
- З російського полону повернувся захисник зі Львівщини Андрій Гурський
- У Німеччині помер важкопоранений Герой зі Львівщини
Коментарі