У боях за Україну загинув морпіх зі Львівщини

Вічна пам'ять Герою!

У війні з російським агресором загинув командир роти 503-го батальйону морської піхоти Військово-морських сил Збройних Сил України «Борсуки» Павло Сбитов. Про це повідомила Комарнівська міська рада.

Його покликанням було захищати Україну.

«Морська піхота — це сім’я, бойовий дух, це усі один за одного. Я знаю точно, що цей батальйон не проміняю ні на який інший», — так розповідав Павло про свою службу в ефірі «Армія FM» у 2019 році.

Саме тоді рота, якою керував Павло Сбитов, стала найкращою у Збройних силах України у конкурсі однотипних підрозділів ЗСУ. 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
  2. У Львові проведуть перевірку за фактом конфлікту за участі поліцейської
  3. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  4. У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
  5. росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський

Найчитаніше

  1. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  2. Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
  3. У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
  4. Синоптики оголосили штормове попередження: сьогодні й завтра у Львові густий туман, налипання снігу й ожеледиця
  5. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з листопада 2024 року вважався безвісти зниклим