У боях загинула 28-річна українська Героїня
Вічна пам’ять!
На війні загинула волинянка Олена Созонюк із Турійщини, яка служила в 14 ОМБ імені Романа Великого. Про це повідомили у Турійській громаді.
У мирному житті працювала кухарем-сушистом у Львові.
Олена Созонюк мала неймовірний колір очей — волошковий і була дуже сором’язливою.
«Від її кулінарного таланту й умінь залежало, чи будуть вчасно й смачно нагодовані військовослужбовці одного з підрозділів бригади. Вона ж любила експериментувати на військовій кухні, щоб хлопцям було смачно, бо любила дивитися, «як із апетитом їли»», — інформує бригада.
«У квітні 2015 року вона стала на захист України. За роки військової служби оволоділа декількома спеціальностями, зокрема медичною. Врятувала не одного нашого воїна. Щира патріотка, смілива та відважна, разом із побратимами йшла у найгарячіші місця бою. Турійщина втратила справжню доньку своєї землі», — йдеться у дописі на сторінці Турійської громади у «Facebook».
28-річна Олена Созонюк загинула 3 вересня на Харківщині.
У неї залишилася 3-річна донечка.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У The Guardian назвали найреалістичніший сценарій для України у 2026 році
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим
Коментарі