У бою на Лиманському напрямку загинув десантник львівської «вісімдесятки»

30-річний Олександр Малевський зі Львова

Захищаючи Україну, на Лиманському напрямку віддав своє життя 30-річний Олександр Малевський зі Львова. Чоловік служив у 80-тій окремій десантно-штурмовій бригаді десантно-штурмових військ Збройних Сил України, повідомляє lviv.media.

“На жаль, Господь забрав його до себе…”, — повідомила у соцмережі дружина загиблого Героя Оксана Малевська.

Родина розшукувала чоловіка, як безвісти зниклого. До останнього вірили, що захисник міг бути пораненим та потрапити до лікарні. 3 травня, на жаль, підтвердили найстрашніше.

Про загиблого військовослужбовця знайомі та близькі згадують, як про світлу та щиру людину, який завжди готовий був прийти на допомогу. Одним із перших він і пішов захищати Україну. Олександр Малевський на позивний «Берсерк», загинув у бойових діях на Лиманському напрямку.

Завтра, 6 травня, у Гарнізонному храмі св. Петра і Павла об 11:00 год за загиблим проведуть чин похорону.

«У четвер, 5 травня, стало відомо, що від рук окупантів загинув львів'янин Олександр Малевський на позивний «Берсерк»», — повідомили у Ліцеї № 80, випускником якого був захисник. 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  3. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  4. росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
  5. Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим