У бою з окупантами загинув доцент Львівського університету
Михайло Гамкало отримав важке поранення під час обстрілу
18 серпня, у бою в селі Благодатне, Миколаївської області, загинув старший лейтенант, командир взводу Михайло Гамкало.
Про це повідомив його батько, професор ЛНУ, провідний науковий співробітник Інституту екології Карпат НАН України Зенон Гамкало.
Михайло Гамкало отримав важке поранення під час ворожого артилерійського та мінометного обстрілу.
«Він завше самостійно вибирав свій шлях у Житті, як і йти воювати з клятими московитами. Ти — наша Гордість. Вічна пам’ять», — написав Зенон Гамкало.
До мобілізації працював на кафедрі туризму географічного ф-ту ЛНУ ім. І. Франка канд. географічних наук, доцент. У Львові залишилися без чоловіка дружина — Ольга Карпінська і без батька син Остап (15 років і донечка Марічка (8 років).
Михайло Гамкало мав 45 років. У 1998 р. закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка, географ-ґрунтознавець. У 2002 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Кислотно-основна буферність ґрунтів Чорногірського масиву Українських Карпат». З 2002 року працював на посаді наукового співробітника кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів. З 2004 року — на посаді доцента кафедри туризму. Опублікував понад 70 наукових праць.
Розробив і читав спецкурси: «Туристичне країнознавство», «Активний туризм,» «Спортивно-оздоровчий туризм», «Методика організації наукових досліджень», «Інформаційні технології в туризмі», «Анімаційні послуги в туризмі», «Організація екскурсійних послуг».
Керував студентським науковим гуртком «Активний туризм».
Нагадаємо, на Львівщині попрощалися із захисником Віталієм Шмигельським (ВІДЕО).
varta1.com.ua: Новини
Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Квартири, у яких роками ніхто не живе, будуть передавати у користування переселенцям
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- На Львівщині суд пом’якшив запобіжний захід синові депутата, який скоїв смертельну ДТП
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У МОН повідомили, що літні канікули розпочнуться в липні
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- Стало відоме імʼя директора лікарні на Львівщині, якого затримали на хабарі за оформлення броні
- У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря
Коментарі