У британській розвідці повідомили про підготовку оборони рф у двох областях
За останні тижні окупанти зміцнювали оборонні укріплення на тимчасово окупованих територіях Запорізької області, особливо між містами Василівка та Оріхів. Російський ворог зберігає величезні сили у цьому секторі. Про це йдеться у огляді Міністерства оборони Великої Британії за 8 січня.
«Те, як росія працювала над удосконаленням оборони, свідчить, що командири, найімовірніше, стурбовані можливістю великих наступальних дій України у двох секторах: або на півночі Луганської області, або у Запоріжжі», – йдеться у повідомленні.
Як пишуть у британській розвідці, великий прорив ЗСУ у Запорізькій області зруйнує «наземний міст» між територією рф та окупованим Кримом, а просування українських військ у Луганській області ще більше підірве головну мету росіян - так зване «визволення Донбасу».
Військове керівництво кремля має вирішити, куди із цих двох напрямків перекинути більше сили для оборони.
Раніше повідомлялося, як виглядало різдвяне «перемир'я» від росіян
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі