У буковинця на кордоні вилучили чималу партію бурштину (фото)

нгно
нгно

Сонячне каміння чималого розміру та понад 500 виробів з бурштину виявила та вилучила спільна міжвідомча група в складі прикордонників Чернівецького загону, працівників Буковинської митниці та співробітників СБУ в Чернівецькій області на кордоні з Румунією. Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.


Вчора, близько опівдня, в пункті пропуску «Порубне», що на українсько-румунському кордоні, спільною міжвідомчою групою оглянуто мікроавтобус марки «Mercedes».


Під час спільного огляду транспортного засобу працівниками пункту пропуску в конструктивних особливостях автомобіля виявлено необроблене каміння жовто-коричневого кольору вагою 20,3 кілограма.


Поряд з цим, 35-річний буковинець намагався приховано провезти 505 виробів з бурштину, загальною вагою 6,4 кілограма.


Увесь камінь та вироби з бурштину, які працівники пункту пропуску виявили у порожнині передньої панелі салону водія, в шахті подачі повітря та в ніші для акумуляторної батареї автівки, вилучено та оцінено в понад 538 тисяч гривень. Однак, це не все чого позбувся чоловік. У нього також вилучили автомобіль, який було оцінено в 600 тисяч гривень.


Загальна вартість вилученого товару та транспортного засобу становить понад 1 мільйон 138 тисяч гривень.