У центрі Львова на розі вулиць встановлять делініатори

Загалом 17 стовпців

У Львові для забезпечення безперешкодного проїзду трамваїв на розі вулиць Руська-Підвальна встановлять делініатори. Про це інформує пресслужба ЛМР.

В управлінні вуличної інфраструктури ЛМР уточнили, що на цій локації є майданчик для паркування, розрахований на 8 паркомісць. Однак, часто поруч водії хаотично паркують більше машин, що призводить до блокування руху трамваїв.  Аби це унеможливити, перед паркомайданчиком та після нього встановлять пластикові стовпці.

«У минулому році на вул. Підвальній зафіксовано понад 40 випадків, коли  автомобілі блокували рух трамваїв, загальною тривалістю близько 20 годин. Одним з найпроблемніших місць є поворот з вул. Руської на вул. Підвальну. Там через винос кузова трамваїв на повороті, потрібно більше місця, а водії часто не залишають простору для руху електротранспорту.

Для вирішення цієї ситуації, відповідно до рішення комісії, Львівавтодор встановить там пластикові стовпці», - розповів керівник управління вуличної інфраструктури ЛМР Павло Сирватка.

За інформацією ЛКП «Львівавтодор», на цій ділянці планують поставити 17 стовпців.

Роботи виконають після того, як поліція погодить відповідну схему організації дорожнього руху.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт