У центрі Львова задля автомобілів пропонують пересунути відомий пам’ятник
Пам’ятник Адаму Міцкевичу є одним із символів міста

У Львові на комісії транспорту, зв’язку та міської мобільності запропонували пересунути пам'ятник Адаму Міцкевичу на 1,5 м.
Як повідомляє «Tvoemisto.tv», відповідні моделювання представив директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львова Олег Забарило
Зокрема, 8 травня «Львівавтодор» презентував кілька варіантів моделювання покращення транспортних потоків довкола площі Адама Міцкевича. В одному із варіантів пропонується пересунити пам'ятник Адаму Міцкевичу, що розташований у центрі міста.
«…Був би хорошим четвертий варіант на фоні всіх попередніх. Він забезпечує дві смуги від Оперного театру, плюс третя автобусна. Ще пропонується дві смуги в напрямку проспекту Свободи, які могли би бути забезпечені, якщо посунути на 1,5 метра пам’ятник. Але це пам’ятка національного значення..., ми проаналізували зі своєї точки зору транспорту, однак ще є багато юридичних моментів», – сказав Олег Забарило.
Нагадаємо, що у Львові планують реконструювати площу Міцкевича, ліквідувавши ділянку для руху транспорту. Одну смугу перенесуть як додаткову перед пам’ятником, а замість неї, де зараз автостоянка та смітники, хочуть облаштувати пішохідну зону. Паркінг зроблять підземним.
Читайте також: центр Львова озеленять та заквітчають на понад 1 млн грн.
Довідково. Пам'ятник Адамові Міцкевичу, або колона Адама Міцкевича — пам'ятник польському поетові Адаму Міцкевичу, розташований на площі Міцкевича в центрі Львова. Відкритий 30 жовтня 1904 року. Його вважають одним з найкрасивіших пам'ятників Міцкевичу у світі. Висота пам'ятника — 21 м, фігури Міцкевича — 3,3 м.
varta1.com.ua: Новини

На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто

У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків

На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- Після теракту в Івано-Франківську хлопець, який втратив ноги, прийшов до тями
- У Львові невдовзі можуть відкрити аеропорт
- Чоловіка, який у Львові напав на військових, мобілізували, - ТЦК (ВІДЕО)
- Службовий пес винюхав двох чоловіків призовного віку у "Тойоті" дипломата у ПП «Краківець»
- У The Telegraph повідомили, скільки українських воїнів під загрозою оточення на Курщині
Коментарі